نگاه متفاوت لینکدین به برندسازی و قدرت یکپارچگی برند

نگاه متفاوت لینکدین به برندسازی و قدرت یکپارچگی برند

نگاه متفاوت لینکدین به برندسازی و قدرت یکپارچگی برند

 

لینکدین بر اساس انبوهی از خرده اطلاعات در دوران کرونا و تحقیقات جدیدی که در مورد تغییر رویکردهای برند کارفرمایی میباشد یک اینفوگرافیک را به اشتراک گذاشته است با عنوان:

“در بازسازی بزرگ، با ارزش ترین برندها، برندهای یکپارچه هستند”

نگاه متفاوت لینکدین به برندسازی و قدرت یکپارچگی برند
یک برند می تواند مخاطبان مختلفی داشته باشد: مشتریان وفادار و بالقوه، همکاران و کارمندان بالقوه، سرمایه گذاران فعلی و آینده، به علاوه طیفی از سهامداران احتمالی دیگر مانند تامین کنندگان، تأثیرگذاران، شرکا و غیره.

هر یک از این مخاطبان نقش حیاتی در توانایی یک کسب و کار برای رشد دارند – و بنابراین هر یک از آنها برای بازاریابی و آگاهی از برند مهم هستند.

اکنون در زمان یک بازسازی بزرگ هستیم، زمانی که دستیابی به کارمندان بالقوه و تعامل با آنها برای ایجاد یک زنجیره ایی از افراد با استعداد برای هر برندی بسیار مهم شده است.

با توجه به آنچه تا کنون شنیده اییم به راحتی می توان فرض کرد که مخاطبان مختلف همه به استراتژی ها و پیام های مجزا نیاز دارند. به راحتی می توانیم خودمان را به عنوان یک مدیر بازاریابی متقاعد کنیم که تجربه یک گروه از برند مان با تجربه گروهی دیگر شباهت ندارد.

اما این چیزی نیست که واقعاً اتفاق می افتد.

واقعیت این است که سفری که ذینفعان مختلف با برند شما طی می‌کنند، سفری ترکیبی است که در آن ترکیبی از محتواها و پیام های مربوط به جنبه‌های مختلف برند را استفاده می‌کنند.

وقتی یک مشتری بالقوه پیام استخدامی یا روایط عمومی یا کمپین آگاهی از برند را میبیند مشکلی ایجاد نمیشود. این پیام های برند گرد هم می آیند تا تأثیر، آشنایی و اعتماد را چند برابر کنند.

به همین دلیل است که برندهایی که داستان های منسجم دارند، رشد چند رقمی در فروش، جذب و تعامل با محتوا و پیام را تجربه می کنند.

همچنین به یاد داشته باشید که مخاطبان مختلف برند همیشه باهم همپوشانی داشته اند.

مشتریان امروز شما ممکن است فردا متقاضی جایگاه شغلی شما باشند و بالعکس. کارمندان امروزی می توانند به شرکای فردای برند تبدیل شوند.

در واقعیت های سازمانی پس از همه گیری کرونا و شرایط اقتصادی بارها شاهد این موارد بوده اییم اما همچنان بر تفکر گذشته خود یعنی تفکیک ارزش ها پافشاری کرده اییم.

در محیط کنونی بازار، با ارزش ترین برندها، برندهایی هستند که داستان هایی یکپارچه را روایت می کنند. آنها به طور مداوم در بین مخاطبان و نقاط تماس ظاهر می شوند و ابعاد مختلف برند آنها تأثیر بسیار مثبت و تجمعی دارد.

در ادامه یک راهنمای اینفوگرافیک جدید برای قدرت برندهای یکپارچه در تغییر رویکرد سازمانی ایجاد کرده‌ایم که نشان می‌دهد چگونه کسب‌وکارهای بزرگ تأثیر بازاریابی خود را از طریق DNA یکپارچه برند افزایش می‌دهند.

این شامل داده‌های لینکدین در مورد ارزشی است که برندهای یکپارچه ارائه می‌کنند، افزایش شاخص‌های کلیدی که آن‌ها ایجاد می‌کنند، و الهام‌بخش برای بیان داستان یکپارچه برند شما:

 

اشتراک گذاری:
دانلود مستقیم اینفوگرافیک
دانلود فایل

پسورد فایل :

محل نمایش فرم گزارش مشکل دانلود شما.

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید