روش های استفاده موثر از توییتر برای برندهای مد و لباس

روش های استفاده موثر از توییتر برای برندهای مد و لباس

روش های استفاده موثر از توییتر برای برندهای مد و لباس

برای افزایش سهم بازار شما نیاز به اطلاعات دارید. رهبری بازار سهم کسب وکارهایی است که بَلدند از اطلاعات به‌روز و دست‌اول استفاده کنند. از طرف دیگر باکیفیت‌ترین اطلاعات نزد مشتریانی است که با محصولات و خدمات شما در ارتباط هستند. شما می‌توانید از نظرات آن‌ها استفاده کنید و با تکیه بر آن محصولات و خدمات خود را بهبود دهید.
توییتر یکی از جاهایی است که می‌تواند اطلاعات بازار را به شما بدهد و رصد توییتر فرایندی است که با کمک آن می‌توانید اطلاعات مناسب را جمع‌آوری و طبقه‌بندی کنید. از طرف دیگر زمان واکنش مناسب (کمپین ها) را به شما نشان می‌دهد و به شما کمک می‌کند از برندتان محافظت کنید.
اگر می‌خواهید برند مد خود را رشد دهید و فروش بیشتری داشته باشید، روابط عمومی ارزش بررسی دارد، که یکی از ابزارهای آن قطعاً توییتر است. بسیاری از کارآفرینان مد از من در مورد تکنیک های خلاقانه بازاریابی رسانه های اجتماعی، به ویژه اینستاگرام می پرسند، اما من به آنها میگویم روابط عمومی می تواند به همان اندازه در جلب دید بیشتر برند شما و افزایش فروش موفق اثرگذار باشد.

بازاریابی توییتر برای برندهای مد

توییتر از زمان آغاز به کار خود در سال 2006 به یکی از پرکاربردترین و فعال ترین کانال های رسانه اجتماعی در سراسر جهان برای کاربران و برندها تبدیل شده است. اگر توییتر به طور موثر برای برندهای مد استفاده شود، می تواند به رشد کسب و کار کمک شایانی کند.

آیا توییتر برای برندهای مد موثر است؟

توییتر به عنوان یک پلت فرم که کابران آن می توانند در گفتگوهای بلادرنگ (آنی) با هر فردی در سراسر جهان در مورد هر موضوعی که می خواهند صحبت کنند، طراحی و عرضه شده است.
بنابراین برندهای مد باید از این پلتفرم رسانه اجتماعی باورنکردنی استفاده کنند و آن را در برنامه بازاریابی و تبلیغات رسانه های اجتماعی خود بگنجانند.

«توییتر برای صنعت مد می تواند یک ابزار بازاریابی و برندسازی بسیار قدرتمند باشد که در صورت استفاده صحیح از آن نتایج خوبی میتواند داشته باشد.»

اکنون هر برندی اهمیت و نیاز به حضور قدرتمند و در عین حال حساب شده در رسانه های اجتماعی را درک می کند و همه می دانند که یکی از راه های آن توییتر است.

حضور موفقیت آمیز در توییتر نه تنها می تواند تعامل را افزایش دهد و برای شما مشتریانی به همراه بیاورد و برند قدرتمندی از شما بسازد بلکه می تواند شما را به عنوان یک برند حرفه ایی آماده صادرات معرفی کند و به یک برند در سطح جهانی تبدیل کند.

 

چگونه برند مد خود را در توییتر راه اندازی کنیم؟

توییتر بستری است برای به اشتراک گذاشتن بلادرنگ افکار شما و چه چیزی بهتر از این برای برندهای مد که همیشه دغدغه بیان دیدگاهشان و نوع نگاهشان به صنعت و جهان را دارند . تصور کنید یک برند مد پایدار میخواهد هر روز هر روز بگوید ما واقعا به محیط زیست اهمیت میدهیم و رنگ سبزمان تقلبی نیست، کدام بستر مناسب این حرف است؟ توییتر

در واقع، این یک کانال عالی برای معرفی محصول خود به مخاطبان و ایجاد ارتباط با آنها است. شما به راحتی می توانید از توییتر برای آگاهی از برند استفاده کنید. در ادامه نحوه آماده سازی توییتر برای دستیابی به اهداف تجاری بزرگتر را برای شما آمده کرده ام:

 • پروفایل توییتر خود را اثرگذار تنظیم کنید

قبل از اینکه به بخش‌های فنی بازاریابی توییتر برای یک برند مد بپردازیم، باید بفهمیم که نمایه (پروفایل) توییتر شما چگونه باید باشد. از آنجایی که بخش زیادی از دنیای مد در مورد جذابیت بصری است، نمایه توییتر شما باید همین موضوع را برجسته کند. هرچه نمایه شما جذاب تر باشد، کنجکاوی توییتراتی ها (اعضای توییتر) برای بازدید از پروفایل شما بیشتر می شود.

 • افزودن تصویر نمایش (DP) و تصویر جلد (CP)

تصویر نمایشی شما (عکس پروفایل) که به طور غیررسمی به عنوان DP یا Display Picture نامیده می‌شود، ترجیحاً باید حاوی لوگوی برند شما باشد (یا اگر پرسنال برند کار میکنید عکس خودتان) و عکس روی جلد CP یا Cover Picture باید حاوی تصویر با کیفیت (HQ) از و متناسب فضای توئیتر باشد.

«لوگوها و تصاویر شخصی میتواند با حفظ یکپارچگی متناسب پلتفرم های مختلف خلق شود»

جدا از تصویر پروفایل، داشتن یک عکس روی جلد جذاب نیز به همان اندازه مهم است. هنگامی که هر کاربر توییتر وارد صفحه برند می شود، تصویر روی جلد همان چیزی است که کاربر را درگیر میکند. این تصاویر میتوانند آخرین کالکشن برند باشند یا بهترین طرح استقبال شده سال جاری یا نمایش محصول بر تن سفیر برند و طراحی های خلاقانه دیگر در هر صورت برای بخش های تصویری توییتر خود خوب سرمایه گذاری کنید، یک رسانه حرفه ایی همیشه به رشد بیزینس به واسطه اعتماد سازی کمک می کند.

 • محتوای چشم نواز ایجاد کنید

یک برند مد باید بیشتر منابع خود را بر ایجاد یک تجربه بصری جذاب برای مخاطبان و مشتریان فعلی و بالقوه خود متمرکز کند. استفاده از تصاویر با کیفیت بالا از محصولات با توضیحات یک خطی به مردم اطلاع می دهد که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

تصاویر/فیلم ها/گیف هایی که ارسال می کنید باید شیک، ظریف و جذاب باشند. روش‌های مختلفی برای توییت کردن عکس‌ها و ویدیوها وجود دارد:

 • توییت با استفاده از ویژگی چند عکس: از این ویژگی برای برجسته کردن پیچیدگی‌های لباس/محصول استفاده کنید. همچنین می توان از آن برای نمایش محصولات مشابه از همان محدوده استفاده کرد.
 • از تاک ها استفاده کنید: یک بومرنگ، یک ویدیوی کوچک از صحبت کردن مدل یا هر چیز مشابهی که مخاطب هدف را به برند متصل می کند، تهیه کنید.
 • ویدیوهای تایم لپس: طراحی و تولید لباس یا لحظاتی از آماده شدن BTS برای نمایش می تواند به یک ویدیوی تایم لپس تبدیل شود و تجربه احساسی بیشتری به مخاطب بدهد که به آنها کمک می کند با برند ارتباط بهتری برقرار کنند.

روش های استفاده موثر از توییتر برای برندهای مد و لباس

برای مثال، برند زنانه Forever 21 را در نظر بگیرید، صفحه توییتر آن نمونه‌ای از این است که چگونه یک برند به طور موثر از تصاویر درجه یک استفاده می‌کند. آنها از توییت ها برای ارائه اطلاعات و تبلیغ محصولات خود با نمایش آنها در تصاویر با کیفیت بالا استفاده می کنند.

روش های استفاده موثر از توییتر برای برندهای مد و لباس

مثال دیگر Burberry است وقتی به صفحه توییتر باربری نگاه می‌کنید، این صفحه به‌طور گسترده پر از انواع ویدیوها، تاک‌ها و تصاویر مدل‌ها و محتواهای خیره کننده است، در هر صورت این راهی است که باید رفت!

 • یک بیو حرفه ایی بنویسید

درست مانند نمایش تصاویر و پست ها، آنچه در بخش بیوگرافی خود در نمایه توییتر می نویسید به همان اندازه مهم است.
از آنجایی که اولین برداشت از برند شما در آنجا ایجاد می شود. و اولین برداشت در صنعت مد همیشه مهم است.
یک بیو خوب باعث می شود که مخاطب بخواهد صفحه شما را دنبال کند و ببیند چه حرفی در برند خود دارید. همچنین باید شامل لینک وب سایت شما نیز باشد. اما سعی کنید از هوم پیج یا لندینگ اختصاصی استفاده کنید.

نمونه هایی از برندهای مد با بهترین بایوس توییتر

Chanel

وقتی در مورد برندهای مد صحبت می کنید، نمی توانید Chanel را نادیده بگیرید. در طول سال ها، شانل نشانی ماندگار، عمیق و قوی در صنعت مد ایجاد کرده است. علاوه بر این، با هر تغییر در فناوری و نیازهای بازار سازگار شده است و حضور آن در رسانه های اجتماعی یکی از مواردی است که باید تماشا کرد. بیوگرافی توییتر آن نیز همینطور است.

روش های استفاده موثر از توییتر برای برندهای مد و لباس

بیوگرافی شانل به خوبی نشان می دهد که این برند مد چیست. این یک پیام واضح است که در دنیایی که ترندها لحظه به لحظه تغییر می کنند، سبک قوی و ثابت باقی می ماند و شانل این را می فهمد. علاوه بر این، میراث دیرینه ای را نیز به تصویر می کشد که شانل است و این چیزی است که مشتریانش، قدیم یا جدید خواهند دید.

Burberry

یکی دیگر از برندهای پیشرو در صنعت مد، باربری است. این برند همیشه در مواردی که به مخاطبانش ارائه می‌کند پیشرو است و این همان چیزی است که در بیوگرافی توییتر خود نشان می‌دهد. آزادی. به نظر می رسد ارزش انتخاب درست را دارد؟

روش های استفاده موثر از توییتر برای برندهای مد و لباس

Louis Vuitton
وقتی در مورد مد صحبت می کنید، اگر به لویی ویتون فکر نمی کنید، بحث همیشه ناقص خواهد بود.
پیشگام در صنعت مد، بیو توییتر LV به ما می گوید که گاهی اوقات، تنها چیزی که نیاز دارید یک بیوگرافی واضح، مستقیم و قابل اجرا در توییتر است و مشتریان بالقوه و هدف شما ممکن است بخواهند دقیقاً آن را بشنوند.

بیوگرافی لویی ویتون در توییتر پیامی مستقیم و واضح را نشان می دهد. وقتی همه ما می دانیم که خدمات و تعامل با مشتری یکی از مهم ترین عناصر بازاریابی و تبلیغات این روزها است، بیو توییتر LV دقیقاً این را به مشتریان خود می گوید. اینکه آنها از خدمات مشتری، شخصی سازی و هر گونه تعامل یا کمک دیگری حرفه ایی استفاده میکنند.

 • هنر “گوش دادن” را تمرین کنید

شنیده ایید که می گویند قبل از اینکه عمل کنی، خوب گوش کن.

این برای عرصه بازاریابی نیز صادق است. قبل از اجرای هر یک از برنامه های بازاریابی خود در توییتر، ابتدا خود را به یک شنونده خوب تبدیل کنید، مدتی با یک اکانت شخصی توئیت ها را مشاهده کنید، هشتگ ها را ببینید، برندها را بررسی کنید – فوت و فن کاردر این پلتفرم را یادبگیرید

صنعت مد رقابت گسترده ای دارد، همه می‌خواهند برندهای مدشان بهترین و برجسته باشند و همه از استراتژی‌هایی پیروی می‌کنند که فکر می‌کنند پاداش‌ها را درو خواهند کرد. بنابراین باید بدانید که چه اتفاقی برای صفحات توییتر رقبای شما می افتد و آنها چگونه بازاریابی توییتری خود را برای برند مد خود انجام می دهند.

 • رقبا در صنعت و صدای بازار را رصد کنید

  رصد توییتر یعنی جست‌وجوی محتواهای مرتبط با برند و محصولات ما در میان هزاران توییت‌ها. در حال حاضر، پس از موضوعات داغ سیاسی و اجتماعی، مهم‌ترین موضوعاتی که در توییتر خیلی زود تبدیل به ترند می‌شوند، نظرات کاربران درباره برندها و محصولات و خدمات آن‌‌هاست. احتمالا بارها طوفان‌های توییتری پیرامون برندهای بزرگ را شاهد بوده‌اید که اگر واکنش به‌موقع این برندها نبود، خسارت‌های جبران‌ناپذیری به آن‌ها وارد می‌شد. سوال اینجاست که چرا باید توییتر را رصد کنیم؟ در پاسخ باید بگویم دلیل اصلی آن جمع آوری اطلاعات است که به واحد روابط عمومی کمک میکند تا با دانش کافی به پیشواز بحران ها برود بنابر این دستاورد رصد توئیتر 5 خروجی مهم است؛   مدیریت بحران –  استفاه سریع از فرصت ها – بررسی نقاط ضعف و قوت رقبا – بهبود و توسعه محصول –   تعامل لحظه ایی با مخاطبان

 • از ابزارهای مناسب برای رشد استفاده کنید

این مورد هم مانند تجزیه و تحلیل داده ها و تحقیق مهم است، یافتن ابزار مناسب نیز به همان اندازه مهم است. این در نمایش منحصر به فرد و مثبت برند شما در پلت فرم توییتر مفید خواهد بود. صنعت مد و پوشاک یک تجارت پیچیده است.

نه تنها به دلیل تعداد زیاد رقبا، بلکه به این دلیل که یک ابزار خاص توییتر که برای یک برند مشابه کار می کند ممکن است برعکس برای شما کار کند.

ابزارها باید موثر و مقرون به صرفه باشند که ممکن است برای غول های بزرگی مانند Calvin Client یا Dior مشکلی ایجاد نکند. اما برای یک برند مد محلی که به تازگی شروع به کار کرده است، این مهم است که از ابزارهای رایگان استفاده کند.

اما این ابزارها چه کارهایی انجام میدهند؛ از بازاریابی گرفته تا مدیریت چندین اکانت توئیتر و کوتاه کننده لینک، شنیدن صداهای مرتبط الا آخر

برای شروع، میتوانید از این ابزارهای رایگان استفاده کنید:

Hootsuite

bit.ly

Agorapulse

coTweet

Buffer

 • هشتگ ها راهی برای دیده شدن بیشتر و متمرکز هستند

مطمئنم همه شما کمپین #Metoo را به خاطر دارید؟ یا #اسکارسلفی نمادین الن؟
این کلمات ساده و در عین حال مؤثر با عنصری ساده به نام هشتگ‌ها، ترندهای توییتر را میسازند
اما فقط این نیست. کمپین های زیادی در سرتاسر جهان وجود داشته است که بازاریابی درست هشتگ ویروسی شده اند یا برای طولانی ترین زمان در توییتر ترند بوده اند.
می پرسی چطوری؟ خیلی ساده. با استفاده از هشتگ

جادوی هشتگ ها

من نمی دانم چطور از اهمیت هشتگ ها در فضای دیجیتال صحبت کنم که تاثیر خودش را بگذارد و اهمیت آن درک شود.

هشتگ ها روشی ساده، رایگان و آسان برای معرفی، دیده شدن و شناخته شدن برند شما در سراسر جهان هستند. استفاده از هشتگ‌های صحیح در زمان مناسب می‌تواند تعاملات عظیمی را به نمایه شما دعوت کند که یک موقعیت برد-برد برای برند است.

علاوه بر استفاده از هشتگ های پرطرفدار، یک برند همچنین می تواند در ایجاد هشتگ خود خلاق باشد و آن را به یک ترند تبدیل کند. مردم را تشویق کنید تا از هشتگ برند استفاده کنند، یک رویداد آنلاین ترتیب دهند، از مردم بخواهید عکس/توئیت یا هر فایل رسانه ای دیگری با هشتگ برند ارسال کنند.

درگیر شدن در چنین فعالیت‌هایی به برند دسترسی بیشتری می‌دهد، مردم بیشتر با برند آشنا می‌شوند و این قطعاً یک خبر خوب برای برند است.

 • یک اینفلوئنسر توئیتر داشته باشید

صنعت مد مدت‌هاست که افراد مشهور و دیگر شخصیت‌های مشهور را درگیر کرده است تا بخشی از کمپین‌های بازاریابی و تبلیغاتی آن‌ها باشند.

تا همین اواخر از آن به عنوان تایید افراد مشهور یا سفیر برند یاد نمی شد. اما با محبوبیت رسانه‌های اجتماعی، افراد مختلف از آن زمان به دلیل محبوبیت و دنبال‌کردن بی‌شمارشان به یک ابزار بازاریابی اصلی تبدیل شده‌اند.

زمانی که برندهای مد در توییتر از آن استفاده کنند، اینفلوئنسر مارکتینگ نامیده می شود.

توییتر اقیانوسی از تأثیرگذاران مشهور مد است که یک برند می تواند به آنها نزدیک شود و ترتیبی به نفع خود داشته باشد. میکرو اینفلوئنسرها بهترین راه برای ارتباط با مردم هستند. میکرو اینفلوئنسرها افرادی واقعی هستند که طرفداران زیادی دارند.

جدا از اینکه دنبال می‌شوند، مورد اعتماد هستند و تایید هر برند/محصولی در بین فالوورها وسعت زیادی دارد. اگر کمپین اینفلوئنسر با استراتژی بازاریابی درست انجام شود، فروش را می توان چندین برابر افزایش داد.

اینها رهبران عقیده هستند، بسیاری از مخاطبان هدفی که برند شما می خواهد پیروان این مدگراها هستند و وقتی محصول شما را تبلیغ می کنند، این مخاطبان به نوبه خود می توانند مشتریان بالقوه شما شوند.

 • یک مسئولیت اجتماعی را در استراتژی کلان خود قرار دهید

در عصر جدید، مردم نسبت به پیامدهای اجتماعی ناشی از محصولات و خدمات آگاه تر و هوشیارتر می شوند.
آنها مشتاقند بدانند آیا برندی که انتخاب می کنند به طور فعال در یک هدف اجتماعی مشارکت دارد و آیا محصولات و شرایط کاری آنها با هنجارهای اجتماعی و محیطی همسو است یا خیر.
در نتیجه، این امر می تواند در بازاریابی برند شما به خوبی عمل کند.
به عنوان مثال غول فرانسوی لوازم آرایشی L’Oréal را در نظر بگیرید. L’oreal مسئولیت اجتماعی و پیام “زنان ارزشمند” را راه اندازی کرده است. یک برنامه بشردوستانه، برای تجلیل از زنانی که از محدودیت های خود فراتر رفته اند. و نقش هایی را از خود به جا گذاشته اند.
اگر معتقد هستید که می توانید محصول خود را بازاریابی کنید و همزمان یک هدف اجتماعی را تبلیغ کنید. به احتمال زیاد شما را در یک رادار مثبت قرار می دهد و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کند!

 • از امکانات توییتر برای کسب و کار خود استفاده کنید

استفاده از نظرسنجی توسط توییتر: با سازماندهی نظرسنجی ها با مردم در توییتر تعامل کنید. از آنها سؤالاتی بپرسید، مانند اینکه کدام محصول را دوست دارند، محصول بعدی که می خواهند چیست و موارد دیگری مانند اینها.

انجام چنین فعالیت هایی به افراد در ارتباط با برند و شناخت بیشتر آن کمک می کند.

از گیف های متحرک استفاده کنید: استفاده از گیف ها روش تعاملی دیگری برای به دست آوردن تعامل در پلتفرم است. گیف ها فریبنده هستند! آنها خواستار توجه هستند. مشتری مکث می کند، تماشا می کند و پاسخ می دهد!

همچنین می‌توان از گیف‌ها برای نشان دادن تیزر جدیدترین تبلیغات، ساخت محصول، مرور آن توسط مشتری و موارد دیگر استفاده کرد.

 • فروش و سایر پیشنهادات را اعلام کنید

در دنیای امروز، هیچ کمپین کوچک یا بزرگی بدون فروش و پیشنهاد کامل نمی شود! از توییتر برای اعلام فروش، پیشنهادات، رویدادها، بیانیه های مطبوعاتی، وبلاگ ها و هر چیز دیگری استفاده کنید.
همچنین با اعلام سایر اخبار مرتبط از جمله اینکه چه زمانی کالکشن بعدی توسط برند رونمایی می‌شود، مشتری انتظار چه طیفی از محصولات و چه انتظاراتی می‌تواند داشته باشد.
مهم نیست که این خبر چقدر کوچک است، فقط مطمئن شوید که آن را در توییتر بزرگ اعلام کنید و ببینید Twitterati به آن پاسخ می دهند.

 • تعامل و تعامل

یک برند می تواند همه کارها را درست انجام دهد و باز هم پاسخی دریافت نکند.
یکی از شایع ترین دلایل این امر عدم تعامل است. اگر با مشتریان/فالوورهای بالقوه یا هدف و فالوورهای فعلی خود تعامل ندارید. آنها ممکن است فکر کنند که قرار نیست پاسخی بشنوند پس تعامل را رها کنند.
شما همیشه باید به دنبال کنندگان خود، منشن ها یا ریتوییت های خود را سریع پاسخ دهید.

 • خدمات سریع به مشتری ارائه دهید

وقتی این روزها درباره هر برندی صحبت می‌کنید و اینکه مشتریان چه چیزی را بیشتر از آن برند دوست داشتند، اغلب مشتریان خدمات و کمک فوری خود را می‌گویند.

همه ما می دانیم که این روزها فقط ارائه محصولات یا خدمات به مشتریان نیست، بلکه ارائه یک تجربه کلی مشتری به آنها نیز هست. یکی که آنها برای مدت طولانی به یاد خواهند آورد و همچنین آن را به سایر مشتریان بالقوه منتقل می کنند که پس از آن برند مد شما را به دلیل این تبلیغات شفاهی بر دیگری ترجیح می دهند.

خدمات سریع به مشتری به ایجاد اعتماد مخاطب نسبت به برندهای مد در توییتر کمک می کند. همیشه توصیه می شود که در اسرع وقت به سوالات مشتری، سردرگمی ها و همچنین خدمات پس از تحویل پاسخ دهید.

گاهی اوقات ممکن است این اتفاق بیفتد که در عملکرد شما به عنوان یک برند کاستی وجود داشته باشد که مشتریان را ناراضی کند. با این حال، در این زمان‌ها است که مشتریان واقعاً متوجه می‌شوند که شما چگونه با آن موقعیت برخورد می‌کنید، و ارائه خدمات خوب و با احتیاط در این زمان‌ها به برند مد شما امتیاز بیشتری کسب می‌کند.

داشتن خدمات مشتری به خوبی سازماندهی شده در توییتر همچنین به کسب تجارت تکراری در برند مد و گسترش پایگاه مشتریان موجود کمک می کند.

به عنوان مثال، ASOS دارای یک حساب توییتر اختصاصی به طور خاص برای پرس و جو است. @ASOS_Heretohelp با میانگین زمان پاسخگویی پنج دقیقه در میان 10 درصد از دسته های راهنمای برتر قرار دارد.

بیش از 204 هزار دنبال کننده دارد، در مقابل 1.01 میلیون حساب اصلی @ASOS.

نمونه هایی از مارک های مد که بازاریابی توییتر را به درستی انجام میدهد

Chanel

صحبت از برندهای مد بدون ذکر این برند فوق العاده ناقص است.

در طول سال ها، Chanel تقریباً در همه جا در زمینه بازاریابی و تبلیغات محصولات خود حکومت کرده است.

نیازی به گفتن نیست که توییتر همچنین مکانی است که Chanel در آن می درخشد.

علاوه بر این، محتوایی که آن‌ها از طریق توییتر به مشتریان هدف خود ارائه می‌دهند، یکی از مواردی است که باید با دقت آن را بررسی کنید، زیرا آنها شخصی سازی شده هستند و تطبیقی، تحلیلی، خلاقانه و تعاملی هستند و به همین دلیل است که یکی از پرطرفدارترین برندهای مد در دنیای توییتر است.

H&M

برند دیگری که به طور کامل بازدیدکننده ها را میخکوب می کند.

آنها با ثبات و خلاقیت به عنوان شعار اصلی خود، موفق شده اند تعاملات را به صفحه خود و برند خود به طور کلی هدایت کنند.

دسته جهانی H&M توییتر مطمئن می شود که حداقل 3-4 بار در روز پست می گذارد و بیشتر مدل های لباس پوشیده را به نمایش می گذارد.

علاوه بر این، آنها همچنین دارای تعامل قوی و پایگاه های خدمات مشتری هستند و در پاسخگویی سریع به همه چیز هستند.

Dior

اگر می خواهید برند مد خود را برای یک بازی توییتر ارتقا دهید، دیور همان چیزی است که باید تماشا کنید.

بازی هشتگ دیور یکی از قوی ترین و خلاقانه ترین بازی هایی است که تا به حال دیده ام.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد مشهور این برند را تایید می کنند، دیور مطمئن است که همیشه در بازی هشتگ پیشتاز خواهد بود.

و این چیزی است که قلب مشتری بالقوه خود را به دست می آورد.

Louis Vitton

وقتی دسته توییتر Louis Vuitton را می بینید، از جذابیت بصری زیبایی شناختی آن شگفت زده خواهید شد.

توییتر آن از نظر بصری جذاب است و مطمئناً شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

نه تنها مدل‌های مجموعه خود را به نمایش می‌گذارد، بلکه آن را به گونه‌ای نشان می‌دهد که هر بیننده ایی را مجبور به فالوو میکند.

Victoria’s Secret

پاسخ سریع مشتری جایی است که ویکتوریا سکرت در بازاریابی و تبلیغات خود در توییتر برنده می شود.

شما نه تنها تصاویر با کیفیت و محتوای سمعی و بصری را خواهید دید، بلکه شفافیت را نیز خواهید دید.

آنها به طور متوسط ​​18 تا 20 بار در روز توییت می کنند و به درخواست های Maximus رسیدگی می شود.

اینجاست که مخاطبان احساس می کنند به صورت آنی با این برند ارتباط دارند.

آنها برنامه بازاریابی و تبلیغات خلاق، تحلیلی، معقول، نوآورانه و تعاملی دارند و مطمئناً کسانی هستند که باید از آنها راهنمایی بگیرند.

نتیجه گیری:

هر برند مد منحصر به فرد است و از این رو استراتژی روابط عمومی آن هم بر همین اساس طراحی میشود. ابتدا باید چشم انداز و ماموریت خود را طراحی و توسعه دهید. همچنین مهم است که تصمیم بگیرید مخاطب هدف شما چه کسی است و استراتژی خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

و سپس از تکنیک ها و ابزارهایی مانند توییتر برای دیده شدن بیشتر استفاده کنید.

روابط عمومی عرصه وسیعی است اما از شیرجه رفتن در آن نترسید.

 

 

منابع کمکی:

Twitter for business

fashion brands can use Twitter

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • ممنونم از شما آقای رامک بابت این مقاله جامع و کامل؛ از دید شما، آیا تویتر می تونه برای بیزنسهای b2b موثر باشه؟

  • سپاسگزارم از همراهی شما دوست عزیز
   بله قطعا توییتر برای بازاریابی B2B موثر است، قبل از هر اقدامی مدتی شخصا در این بستر فعالیت کنید و مشتریان خود را رصد کنید و در مورد ساختار توییتر و الگوریتم آن مطالعه کنید سپس با برنامه ریزی به بهترین شکل از آن استفاده کنید و با ریتوییت کردن مطال مشتریان و پاسخ به آنها بازاریابی B2B خود را گسترش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید